Urządziłem kumplowi wieczór kawalerski w Gdańsku

Zbliżał się dzień ślubu mojego kumpla. Zaproponowałem mu, że urządzę dla niego wieczór kawalerski. Zgodził się, a teraz ja musiałem wymyślić coś oryginalnego na ten dzień. Szczerze mówić z początku nie miałem pomysłu na to, jakie atrakcje zaplanować na wieczór kawalerski. Nigdy zresztą na takim nie byłem. Postanowiłem wspomóc się internetem w poszukiwaniu czegoś oryginalnego.

Organizacja wieczoru kawalerskiego w Gdańsku

wieczory kawalerskie gdańskWpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: wieczory kawalerskie gdańsk, i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem gdańską firmę oferującą organizację tematycznych wieczorów kawalerskich. Zdecydowałem się skorzystać z ich oferty. W ramach wieczoru kawalerskiego najpierw poszliśmy z kumplami nad morze do baru na plaży, gdzie trochę się wstawiliśmy i daliśmy przyszłemu małżonkowi prezenty. Następnie przyszedł czas na niespodziankę. Przyjechała zamówiona przeze mnie dziesięciometrowa limuzyna, którą wybraliśmy się na przejażdżkę po mieście. Tum sposobem dotarliśmy do klubu nocnego, gdzie czekała już na nas loża VIP, alkohol i przekąski oraz prywatny pokaz striptizu. Oczywiście bez przekroczenia granic moralnych. Na tym wieczorze kawalerskim wszyscy się bardzo dobrze bawili. Byłem z siebie zadowolony, że udało mi się tak to wszystko zorganizować. Kupel również był zadowolony, że tak spędził ostatni weekend przed swoim ślubem.

Okazało się, że Gdańsk jest miejscem, które oferuje bardzo wiele atrakcji na takie wydarzenia jak wieczory kawalerskie czy panieńskie. Można skorzystać z ofert klubów, restauracji jak i firm organizujących wiele dodatkowych atrakcji. Nie ma problemu również z tym, żeby iść na żywioł i wybrać coś spontanicznie. Z pewnością znajdzie się wiele miejsc, gdzie można iść bez wcześniejszej rezerwacji.