Sposób na idealny makeup brwi

Pomimo tego, że fascynuje się światem makijażu od lat i jestem na bieżąco zarówno z tym, co modne w makeupie, jak i z wszelkimi trikami dotyczącymi malowania to jednak wciąż mam problem z estetycznym pomalowaniem brwi. Przetestowałam na sobie już multum kosmetyków, ale niestety żadne z nich nie zdały u mnie egzaminu. 

Brwi zrobione makijażem permanentnym 

makijaż permanentny brwi - kołobrzegMogłoby się wydawać, że ktoś, kto latami siedzi w tematyce makijażu i co rusz testuje najnowsze techniki malowania nie powinien mieć żadnego problemu z robieniem najróżniejszego makeupu, zwłaszcza sobie. Tymczasem ja pomimo wieloletniej praktyki wciąż mam problem z estetycznym malowaniem brwi. Zawsze wyjdą mi one nierówno i choć powiada się, że brwi powinny być jak siostry, lecz niekoniecznie bliźniaczki to jednak w moim przypadku są one zaledwie znajomymi. Nie potrafiłam ich poskromić żadnym z kosmetyków dlatego po pewnym czasie po prostu się poddałam i postanowiłam zwyczajnie zrobić makijaż permanentny brwi – Kołobrzeg posiada gabinety kosmetyczne w których można wykonać sobie takie makijaż zresztą nie tylko brwi, ale również oczywiście ust czy oczu. W moim przypadku jednak to brwi są najbardziej problematyczne dlatego zdecydowałam się je poddać właśnie takiemu makijażowi. Wiele kobiet ma trudność z malowaniem brwi i to właśnie ta część na twarzy najczęściej jest poddawana makijażowi permanentnemu. Wysokie zapotrzebowanie sprawiło, że zaczęły również pojawiać się różne techniki robienia makijażu permanentnego brwi dzięki czemu możemy dostosować technikę do naszej urody i tym samym osiągnąć jeszcze bardziej naturalny rezultat. Ja zdecydowałam się na metodę włoskową ponieważ moje brwi posiadają dość spore ubytki, ale jednocześnie paradoksalnie są w miarę długie i widoczne. Pomyślałam też, że jest to jedna z najbardziej efektownych obecnie metod i jak się okazało, nie pomyliłam się.

Po skończonym makijażu brwi choć oczywiście skóra była delikatnie opuchnięta i na efekty ostateczne należało nieco poczekać, to jednak już od razu była widoczna znakomita praca kosmetyczki. Brwi wyglądały niesamowicie naturalnie, a jednocześnie został im nadany bardzo modny kształt, który jak się okazało odjął mi wizualnie kilka lat, ale też sprawił, że moje oczy zaczęły wydawać się większe i nie miały już takiego zmęczonego wyrazu.