Skuteczna depilacja laserem

Jeszcze jakieś paręnaście lat temu, korzystanie z metod depilacji stosowanej w salonach, mogli korzystać tylko wybrani, gdyż była bardzo droga i mało dostępna. Obecnie każda kobieta może skorzystać z takiego zabiegu i cieszyć się gładką skórą. 

Jak skutecznie usunąć zbędne owłosienie? 

depilacja laserowa białystokDla wielu kobiet usuwanie włosków wiąże się z codziennym rytuałem, polegającym na goleniu skóry jednorazową maszynką. To najtańsza i najszybsza metoda, ale wymaga niemalże codziennego powtarzania, bo nowe włoski odrastają w błyskawicznym tempie. Alternatywą dla niej są plastry z woskiem, kremy do depilacji, czy elektryczny depilator. Jednak są to metody, które nie gwarantują gładkości na wiele miesięcy. Najskuteczniejsza jest depilacja laserowa Białystok jest miastem, w którym niemalże co siódma kobieta stosuje taki zabieg. Laser jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, więc każdy może poddać się takiej depilacji. Polega ona na miejscowym naświetleniu skóry w celu wypalenia włosków i cebulek, dzięki czemu włoski nie odrastają przez wiele miesięcy. Zaleca się po około sześciu miesiącach powtórzenie zabiegu, w celu utrwalenia jego efektu. Jeżeli po dłuższym czasie wyrosną jakieś nowe włoski, to są one zawsze cieńsze i słabsze, więc zdecydowanie łatwiej się ich pozbyć. Kobiety usuwają zbędne owłosienie metodą laserową z okolic bikini, pod pachami, na nogach, czy na brzuchu i rękach. Jedyne co jest konieczne po wykonanym zabiegu, to nieeksponowanie skóry na działanie promieni słonecznych przez klika dni. 

Z każdym rokiem rośnie liczba klientek, które w Białymstoku poddają się takiemu zabiegowi, ponieważ jest on skuteczny. Pozwala na zapomnienie o codziennym goleniu, ponieważ po kilu zabiegach depilacji laserowej, skóra nie posiada ani jednego włoska.