Profesjonalny wykrywacz zdrad

Życie w związku z drugą osobą bywa różne, ponieważ każdy ma czasem lepsze i gorsze momenty. Czasem ciężko jest dochować wierności, kiedy uczucie słabnie lub po prostu go nie ma. Niektóre błędy niosą ze sobą nieodwracalne konsekwencje, które prędzej czy później trzeba ponieść. Zwłaszcza odnosi się to do zdrady, która coraz częściej się pojawia w związkach.

Jak można wykryć zdradę w związku?

wykrywacz zdrady w związkuIm ludzie są ze sobą dłużej, tym lepiej się znają, a co za tym idzie, potrafią przewidywać swoje zachowania. To bardzo ważne w codziennym współżyciu, gdyż dopasowanie odgrywa kluczową rolę. Kiedy ludzie się od siebie oddalają, gaśnie uczucie lub mają dla siebie coraz mniej czasu, nie trudno o zdradę. Jedni niemalże od razu się do niej przyznają, ponieważ nie potrafią udawać, że wszystko jest w porządku, natomiast inni za wszelką cenę próbują ukryć ten fakt przed drugą osobą. Jeśli będzie bacznie obserwować zachowanie naszego partnera, być może uda nam się znaleźć symptomy, które mogą świadczyć o zdradzie, ale równie dobrze może to być bardzo trudne. Są ludzie, którzy za wszelką cenę muszą mieć pewność co do wierności partnera i dlatego też sięgają po wykrywacz zdrady w związku. Badanie tego typy jest wykonywane za pomocą wariografu, który rejestruje reakcje fizjologiczne organizmu na bodźce zewnętrzne, w tym przypadku pytania. Osoba badana jest podłączona do specjalnych czujników powiązanych z wariografem. Po wykonanym badaniu, tester przystępuje do analizy wyników jakie zapisał na wykresie wariograf i porównuje je z konkretnymi pytaniami. Skuteczność takiego wykrywacza kłamstw oceniana na poziomie około dziewięćdziesięciu pięciu procent, ale przy jednoczesnym odpowiednim sposobie wykonania badania. Z tego typu testów najczęściej korzystają małżonkowie w trakcie spraw rozwodowych, aby jednoznacznie potwierdzić lub zaprzeczyć zdradzie.

Każdy może skorzystać z badania wariograficznego, ponieważ jest ono ogólnie dostępne. Testy są prowadzone w Instytucie Badań Wariograficznych lub w dowolnym  oddziele terenowym, których jest aż dwadzieścia siedem w całej Polsce. Cena takiego badania kształtuje się na poziomie tysiąca – tysiąca dwustu złotych. Badanie wariograficzne razem z wynikami realizowane jest w tym samym dniu, ponieważ po skończeniu zadawania pytań, tester przystępuje do analizy wyników.