Produkcja plandek na wymiar

Plandeki odnajdują bardzo wiele zastosowań w różnych dziedzinach. Nic więc dziwnego, że stale rośnie zainteresowanie tym produktem. Jest ona z pewnością niezastąpiona przy budowach, na magazynach a nawet na obiektach sportowych czy basenie. Chronią powierzchnię czy przedmiot przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz pozwalają na dłużej zachować wysoką jakość przedmiotów. 

Zastosowanie plandek okryciowych 

plandeka na wymiarJeśli stoimy przed wyborem kupna plandeki warto zadać sobie pytanie do jakich celów będzie ona zastosowana. Ze względu na trwałość oraz jakość materiału możemy podzielić je na sezonowe oraz całoroczne. Pierwsze z nich wykonane są polietylenu. Ich główną zaletą jest niska cena oraz lekkość materiałów co znacznie ułatwi proces montażu. Nie są one jednak bardzo trwałe, a kilkuletnie użytkowanie jest wręcz nie możliwe, szczególnie jeśli chcemy zastosować ją na zewnątrz. Drugą grupę stanowią plandeki całoroczne. Te z kolei powlekane są tkaniną PCV. Sprawia to, że są one znacznie cięższe, jednak dużo trwalsze niż poprzednie. Możemy śmiało używać je wielokrotnie, a niekorzystna pogoda czy mechaniczne uszkodzenia nie są jej straszne. Co za tym idzie cena tego produktu jest wyższa niż w przypadku plandek sezonowych. W większości sklepów kupowana jest plandeka na wymiar co zapewnia klientom wybór produktu, który idealnie sprawdzi się w przypadku wyliczonej powierzchni. Różnorodność w gramaturze oraz różne stosowane domieszki w jej produkcji sprawiają, że plandeka jest w stanie zabezpieczyć właściwie wszystko. 

Zastosowanie plandek można spotkać właściwie wszędzie. Stosowane są w halach, altankach, a nawet kotarach spawalniczych wydzielających miejsce pracy. Wysoka jakość sprawia, że jest ona w stanie wytrzymać nawet tak bardzo niekorzystne warunki. Nie sposób wspomnieć o zastosowaniu tego produktu w przypadku transportu jak na przykład na tirach czy naczepach.