Potrzebowałem drzwi wejściowych w Białymstoku

Posiadam własny dom od kilkunastu lat. Czas leciał a wiele elementów mojego budynku pozostawało bez zmian, w tym również drzwi wejściowe. Ostatnimi czasy dochodziły do mnie informację o zwiększonej próbie włamań do domów jednorodzinnych na naszej dzielnicy. Zacząłem obawiać się czy moje stare drzwi nie staną się zachętą dla złodziei.

Poszukiwania drzwi wejściowych w Białymstoku

drzwi wejściowe BiałystokObecne drzwi wejściowe może i wyglądały solidnie, ale z pewnością nie miały żadnych systemów antywłamaniowych, które posiadają obecnie produkowane drzwi. Przeglądając poranną prasę zwróciłem uwagę na ogłoszenie jakiegoś nowego sklepu meblowego pod tytułem: Najtańsze drzwi wejściowe Białystok – sprawdź naszą ofertę! Idealnie się to składało w moim pomysłem wymiany starych drzwi na nowe. Zachęcony tą reklamą lokalnego sklepu przepisałem adres do telefonu i udałem się do ich siedziby. Na miejscu opisałem problem, moje potrzeby i maksymalną kwotę jaką mogę wydać na nowe drzwi. Miły Pan z obsługi przedstawił mi kilka interesujących modeli zarówno pod względem bezpieczeństwa i funkcji antywłamaniowych, jak również samego wyglądu i koloru. Po kilku minutach zastanawiania się i rozmowy o wadach i zaletach każdego typu drzwi udało mi się wybrać według mnie najładniejsze drzwi, z mnogą ilości zabezpieczeń antywłamaniowych, a do tego w bardzo przystępnej cenie. Zamówiłem również opcję montażu.

Już następnego dnia z rana pojawiła się ekipa montująca wraz z moimi nowymi drzwiami wejściowymi. W kosztach rozliczenia zabrali moje stare drzwi. Całość instalacji przebiegłą bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Nowe drzwi pasował jak ulał do otworu w futrynie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i mam nadzieję, że żaden złodziej nie będzie próbował się włamać.