Potrzebowałam minikoparki na działkę

Kilka miesięcy temu kupiliśmy sobie z mężem działkę ogrodowo – rekreacyjną. Zdecydowaliśmy się tam zasiać różne warzywa i posadzić krzewy owocowe. Był tylko jeden problem. Na działce nie było jeszcze podłączenia do wodociągu. Początkowo nosiliśmy ze sobą baniaki wody, ale było to bardzo męczące. mąż stwierdził, że przecież moglibyśmy wybudować sobie tutaj studnię. To rozwiązanie okazało się bardzo korzystne. Załatwiliśmy już wszystkie formalności, teraz pozostało wziąć się za budowę.

Wynajęliśmy minikoparkę do wykopania dołu

usługi minikoparką bielskoZ tego, co się dowiedziałam woda w tym miejscu była bardzo głęboko, dlatego musieliśmy wykopać bardzo duży dół, żeby się do niej dostać. Potrzebowaliśmy w tym celu posłużyć się koparką. Szukaliśmy takiej maszyny budowlanej w wielu firmach, które oferują wynajem tego typu sprzętu, ale niestety nie mogliśmy nic znaleźć. Wszystkie koparki były zbyt duże i zwyczajnie nie dałyby rady wjechać w odpowiednie miejsce. Pożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce. Zdziwiła się ona, że nie szukamy z mężem minikoparki. Powiedziała, że przecież taki sprzęt jest bardzo wygodny i przydaje się tam, gdzie duża maszyna się nie dostanie. Zapytałam się jej, jak myśli, gdzie mogłabym poszukać takiego sprzętu. Ta pokazała mi lokalną gazetę w której pewna firma ogłaszała się pod tytułem: usługi minikoparką bielsko. W ten sposób na pewno znajdę firmy z naszej miejscowości, które wynajmują tego typu sprzęt. Ona sama kiedyś potrzebowała wynająć taką minikoparkę wraz z operatorem i bez problemu znalazła firmę, która oferuje takie usługi. Poszłam za jej radą i to się okazał bardzo dobry wybór. Dzięki temu, że skorzystałam z najnowszego numeru lokalnej gazety, ja również nie miałam problemu ze znalezieniem firmy, która posiadała minikoparki na wynajem. Udało nam się z mężem wynająć bardzo dobrą minikoparkę w dobrym stanie technicznym. 

Była ona dostępna od ręki w bardzo dobrej, niskiej cenie. Aż żałuję, że od razu nie skorzystałam z takiego rozwiązania. Minikoparkę można było wynająć na godziny lub całe dnie. Już następnego dnia zajęliśmy się z mężem wykopywaniem dołu na studnię na naszej działce. Sprzęt, który wynajęliśmy okazał się bardzo wydajny i sprawny, a co najważniejsze prosty w obsłudze. Został nam także dostarczony na miejsce, dlatego nie musieliśmy nigdzie po tę minikoparkę jechać.