Poszukiwania misek spowalniających jedzenie dla psów

Całkiem niedawno zostałam właścicielką psa. Był to młody buldog francuski. Wiedziałam, że szczeniaki potrzebują naprawdę dużo zjeść, ponieważ dopiero rosną, dlatego nie próbowałam ograniczać mu jedzenia. Jednakże podczas ostatniej wizyty u weterynarza dowiedziałam się, że źle zrobiłam. Teraz mój pies miał nadwagę i problemy z trawieniem.

Zalety misek spowalniających jedzenie u buldogów

miska spowalniająca jedzenie dla buldoga francuskiegoPrzestraszyłam się, że nieświadomie zrobiłam krzywdę mojemu zwierzakowi i teraz ma on problemy zdrowotne. Weterynarz uspokoił mnie jednak i zapewnił, że wystarczy odpowiednia dieta. Polecił mi on również miski spowalniające jedzenie dla psów. Dzięki temu, że pies je wolniej, nie ma tylu problemów z trawieniem. Dowiedziałam się od niego, gdzie można takie kupić i udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Wiedziałam, że miska powinna być wielkością dopasowana do psa, dlatego powiedziałam sprzedawczyni, że potrzebna mi jest miska spowalniająca jedzenie dla buldoga francuskiego. Od razu poleciła mi ona kilka takich misek. Zdecydowałam się na miskę wykonaną z wysokojakościowe ceramicznego tworzywa, której bardzo dużą zaletą była możliwość mycia w zmywarce. Zwróciłam uwagę na fakt, że posiadała ona gładką powierzchnię, dzięki czemu w zagłębieniach nie pozostawały resztki psiej karmy, co mogłoby spowodować, że miska po pewnym czasie stanie się brudna i bezużyteczna.

Byłam bardzo zadowolona z niskiej i atrakcyjnej ceny

buy kamagra 100mg

, dlatego kupiłam od razu dwie miski. Jedną z nich przeznaczyłam na suchą karmę, natomiast drugą na mokrą. Takie miski posiadały od wewnątrz specjalne nakładki, które tworzyły swoisty labirynt. Pies musiał wobec tego brać jednorazowo mniejsze kęsy do pyska, dzięki czemu jadł wolniej. Cieszę się, że udało mi się dostać takie fajne miski w dobrej cenie.