Polecany zespół weselny

Przyznać trzeba, że znalezienie dobrego zespołu na nasza uroczystość zaślubin nie było łatwe. W końcu obecnie jest tyle kapel do wyboru, ze trudno nam jest zdecydować się na jedną. Początkowo słuchałam znajomych, którzy polecali różne zespoły weselne, ale po wysłuchaniu fragmentu imprezy, na której zapewniali oprawę muzyczną stwierdzałam, że to jednak nie to.

Jak znaleźć dobry zespół na nasze wesele?

dobry zespół na wesele radomW końcu postanowiłam nie opierać się na opiniach znajomych, a poszukać zespołu na własną rękę. Stwierdziłam, że poszukiwania będę prowadzić w Internecie. Wpisałam odpowiednie hasło w wyszukiwarkę i zaczęłam przeglądać portale społecznościowe oraz fora internetowe. Okazało się, że jeśli chodzi o dobry zespół na wesele Radom jest miastem, w którym z pewnością znajdę odpowiednią kapelę. Weszłam na stronę internetową tego zespołu i zaczęłam słuchać nagrań piosenek w ich wykonaniu. Od razu wpadły mi w ucho, a głos wokalistki był niesamowity. Stwierdziłam, że muszę się skontaktować z tym zespołem, aby dowiedzieć, się, czy w dniu mojego wesela mają może wolny termin. Okazało się, że tak, więc umówiłam się na spotkanie. Zespół wysłał mi listę utworów, które proponują jako oprawę muzyczną, a ja mogłam ją dowolnie edytować dodając kolejne utwory lub też usuwając te, które nie przypadły mi do gustu. Co ciekawe, zespół zaproponował również szereg zabaw, z których ja wraz z mężem mogliśmy wybrać te, które chcemy, aby pojawiły się na naszym weselu.

Jeśli chodzi o koszty wynajęcia kapeli z Radomia to wcale nie były one tak duże, jak mi się wydawało. Obawiałam się, że ze względu na fakt, iż zespół jest tak polecany, cena za ich występ będzie naprawdę wysoka. Nic bardziej mylnego. Kwota była dużo niższa, niż się spodziewałam, a ja polecę tę kapelę każdemu.