Polecany catering na wigilię z Bydgoszczy

W tym roku tak się złożyło, że nie będę mieć czasu na samodzielne przygotowanie potrwa wigilijnych. Coraz więcej pracuję, co niestety zaczęło odbijać się na moim życiu rodzinnym i towarzyskim. Moi znajomi, którzy są w podobnej sytuacji, namówili mnie, abym zamówiła catering na wigilię. Koszt nie jest wysoki, ale dania pyszne i domowe. Nie lubię jeść gotowych potraw typu barszcz z torebki, czy mrożone pierogi. Zaraz sprawdzę dokładną cenę takiego cateringu i zdecyduję się na któryś z nich.

Bogata oferta firm cateringowych w Bydgoszczy

catering w bydgoszcz na wigilięZależy mi na tym, aby catering zawierał następujące dania: Karpia smażonego, barszcz z uszkami, pierogi ruskie, krokiety, sernik i makowiec. Są to podstawowe potrawy, które co roku jemy na wigilię. Ważne, żeby dania przyjechały do domu ciepłe i dobrze podsmażone. Jeżeli chodzi o pierogi ruskie, to powinny mieć słodką cebulkę. Mój mąż przyrządzi tylko jedna potrawę, która wywodzi się z tradycyjnej kuchni śląskiej. Jest to makówka, czyli gotowana bułka z bakaliami i makiem. Nie jest tak słodka jak kutia, której nie lubię. Wejdę teraz z w wyszukiwarkę internetową i poszukam smacznego cateringu w Bydgoszczy. Wpisałam frazę: ,,catering w Bydgoszcz na wigilię smacznie”. Jak się okazuje, taki catering w Bydgoszczy na wigilię nie jest wcale tani. Za catering dla sześciu osób muszę zapłacić w granicach tysiąca złotych. Niektóre firmy cateringowe mają nawet dwukrotnie wyższe ceny, co jest dla mnie absurdalne. Nie zamierzam wybierać najtańszego cateringu, bo nie ukrywam, że zależy mi też na jakości dań. Myślę, że zdecyduję się na ten catering, który kosztuje tysiąc sto złotych. Zawiera on wszystkie dania, które chciałam, a do tego sałatkę jarzynową i śledzie w oleju. Zaraz zadzwonię pod wskazany numer telefonu i złożę zamówienie. Zadzwoniłam do tej firmy i dowiedziałam się, że muszę wpłacić do jutra zaliczkę w wysokości trzystu złotych.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę mniej pracować i przygotuję sama dania wigilijne. Uwielbiam święta, a także przygotowywanie dań. Jest to dla nie magiczny czas, który spędzam tylko w gronie rodziny i delektuję się wyjątkowymi potrawami. Słyszałam jednak, że catering na wigilię jest bardzo popularny, więc liczę na to, iż dania będą pyszne i domowe. Nie chciałabym, aby przez niesmaczne potrawy nasza wigilia była nieudana.