Polecane biuro detektywistyczne z Łodzi

Kilka dni temu zaginęła moja babcia. Z samego rana – jak zawsze – wyszła z psem. Niestety, ale pies sam wrócił do domu i był całkiem przerażony. Rozmawiałam z sąsiadami, wywiesiłam nawet plakaty z wizerunkiem babci i opisem jej ubioru w dniu zaginięcia. Niestety, nikt niczego nie widział i nie słyszał. Oczywiście, zawiadomiłam też policję, która wstawiła informację o zaginięciu babci na swojej stronie internetowej. Znajoma mi poradziła, abym wynajęła prywatnego detektywa, bo policja za dużo nie pomoże.

Skuteczny detektyw od poszukiwania zaginionych osób

biuro detektywistyczne łódźNa początku byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu z detektywem, ale w końcu przemyślałam tę kwestię. Wczoraj weszłam na forum internetowe dotyczące jakości świadczonych usług detektywistycznych w Łodzi. Z forum dowiedziałam się, że jeden z detektywów specjalizuje się w poszukiwaniu zaginionych osób i ma bardzo wysoką skuteczność – odnajduje aż dziewięćdziesiąt dwa procent osób zaginionych. Spisałam sobie z forum numer telefoniczny do tej agencji i zaraz będę próbowała się dodzwonić. Usiądę teraz wygodnie na tapczanie i wybiję numer kontaktowy do detektywa. Z forum dowiedziałam się również, że jeżeli komuś jest pilnie potrzebne skuteczne biuro detektywistyczne Łódź ma do zaoferowania wiele dobrych i niedrogich agencji. Przed chwilą udało mi się dodzwonić do biura detektywistycznego i przez kwadrans porozmawiać z detektywem. Detektyw wypytywał mnie o szczegóły zaginięcia i podjęte do tej pory przeze mnie działania, po czym zaprosił na rozmowę na najbliższy czwartek. Jeżeli będę zainteresowana współpracą z jego agencją, to tego samego dnia podpiszę umowę. Na spotkanie mam przygotować też ksero dowodu osobistego, zdjęcie babci ze szczegółowym opisem wyglądu, adresy jej przyjaciół i wszystkich miejsc, do których lubiła chodzić. Detektyw poinformował też mnie, że jeżeli wyrażę zgodę, to poda informację o zaginięciu do mediów.

Jeśli chodzi o koszt wynajęcia detektywa, to wcale nie jest taki duży, jaki na początku myślałam. Dzienna stawka za pracę wynosi dwieście dwadzieścia złotych, niezależnie od efektów. Detektyw codziennie ma przygotowywać sprawozdania z czynności, które wykonał. Przyznam, że jestem pod wrażeniem jego skuteczności, bo jest naprawdę imponująca.