Polecana kancelaria prawna z Tarnowa

Niestety, ale moje małżeństwo legło w gruzach. Po dziesięciu latach bycia razem, okazało się, że mój mąż znalazł sobie młodszą kochankę. Kochanką okazała się moja najlepsza przyjaciółka. To mnie załamało. Kiedy dowiedziałam się o wszystkim, mąż błagał mnie o wybaczenie, ale ja nie byłam w stanie mu tego darować. Nie wyobrażam sobie być z kimś, kto w ten sposób mnie potraktował.

Niedrogie usługi prawnika od rozwodów

kancelaria prawna w tarnowieJak do tej pory, nie miałam styczności z prawnikami ani sądami. Nie mam pojęcia, gdzie szukać profesjonalnej kancelarii prawnej. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie przeczytanie opinii na forum internetowym. Może uda mi się w ten sposób zdobyć potrzebne informacje. Z forum dowiedziałam się, że istotne jest aby, aby prawnik specjalizował się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Nie warto brać specjalisty od prawa karnego, bo nie ma on takiego doświadczenia jak cywilista. Dobra kancelaria prawna w Tarnowie znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Nie miałam o tym zielonego pojęcia. Znajdę numer telefonu i zadzwonię, aby umówić się jak najszybciej na spotkanie. Zadzwoniłam i udało mi się zarezerwować termin na kolejny czwartek. W krótkiej rozmowie telefonicznej prawnik poinformował mnie, że mam wziąć ze sobą akt zawarcia związku małżeńskiego, akt urodzenia i ksero dowodu osobistego. Mam wziąć też ze sobą wszelkie dowody zdrady, które udało mi się znaleźć. Mam kilka miłosnych esemesów, dwa listy, paragony, bilingi. Myślę, że bardzo łatwo uda mi się udowodnić zdradę. To pomoże uzyskać mi rozwód z orzeczeniem o winie męża. Ma to dla mnie znaczenie, bo w takim przypadku mąż będzie musony pokryć wszystkie koszty procesu. Będę chciała jeszcze uzyskać na siebie alimenty, ponieważ po rozwodzie bardzo pogorszy się moja stopa życiowa.

Jestem trochę zestresowana spotkaniem z adwokatem, bo jest to dla mnie nowość. Nie wiem, jak mam się ubrać i zachować, bo z natury jestem nieśmiała. Jeśli chodzi o koszt porady prawnej to wyniesie on sto złotych, a za napisanie pozwu rozwodowego prawnik weźmie dodatkowe sześćset złotych. Jest to dla mnie niemała kwota, będę zmuszona pożyczyć tysiąc złotych od brata, na którego zawsze mogę polegać. Chciałabym, aby ta trudna sytuacja była już za mną, ale wiem, że czeka mnie batalia w sądzie.