Piękny żyrandol w kuchni

Kilka tygodni temu kuchnia w moim domu przeszła wielką metamorfozę. Wraz z mężem przez długi czas odkładaliśmy na ten remont – pomieszczenie to wykorzystujemy również jako jadalnie, kuchnia jest więc naprawdę duża. Myślę, że najlepszym elementem naszej kuchni po remoncie nie są nowe meble, a żyrandol. Szukaliśmy czegoś efektownego, dlatego też ostatecznie zdecydowaliśmy się na żyrandol z ozdobnymi kryształami. Była to dość ryzykowna decyzja, ale ostatecznie okazała się naprawdę dobra – kuchnia prezentuje się po remoncie świetnie.

Kryształy na żyrandolu dodają wnętrzu efektowności

żyrandol kryształowyWydawać by się mogło, że lampa nie jest zbyt istotnym elementem kuchni, albo jadalni. Tymczasem odpowiednie i efektowne oświetlenie potrafi nadać każdemu wnętrzu niesamowity klimat. Myślę, że każdy projektant wnętrz zgodzi się, że dodatki to bardzo ważna część każdego domu i należy zadbać o odpowiednie akcesoria i dodatki by pokoje wyglądały interesująco. Przepiękny żyrandol kryształowy wygląda w mojej kuchnio-jadalni po prostu nieziemsko. Jestem zachwycona tym jak bezproblemowo wpasował się on w dość rustykalny wygląd pomieszczenia. To, że wygląda on trochę ekstrawagancko sprawia, że jeszcze bardziej mi się on podoba. W żyrandolu tym można używać żarówek LED lub tych tradycyjnych. Oczywiście w całym domu używamy oświetlenia LED, a więc i w przypadku tej lampy nie było inaczej. Aż dwanaście źródeł światła daje naprawdę dobre efekty i oświetla świetnie nie tylko obszar nad stołem, ale po prostu całą kuchnię. Żyrandol, który kupiliśmy nie należał do najtańszych, ale nie był też niewyobrażalnie drogi. Za efekt, który dzięki niemu osiągnęliśmy w naszej kuchni, warto było go kupić.

Połączenie srebra i kryształów pięknie odbija światło w mojej kuchni. Nawet kiedy rankiem całą rodziną siadamy do śniadania to żyrandol prezentuje się świetnie – w szczególności jeżeli jest to słoneczny dzień. Dzięki kryształowemu żyrandolowi pomieszczenie wygląda ciekawiej i bardziej stylowo. Żyrandol został wykonany z dbałością o każdy szczegół, z dobrej jakości tworzyw, a więc na pierwszy rzut oka widać, że jest to porządnie wykonana dekoracja, która będzie zdobić moją kuchnię przez długie lata. Kupno tego typu oświetlenia było po prostu strzałem w dziesiątkę.