Ochronne nauszniki do pracy

Hałas podczas pracy budowlanej czy wykończeniowej jest czymś zupełnie normalnym, aczkolwiek stanowi realne zagrożenie dla zdrowia pracowników podobnie jak pył czy odpryski betonu. Stosowanie ochrony uszu w trakcie wykonywania zadań jest w naszej firmie nie tylko rekomendowane, ale wręcz obowiązkowe, podobnie jak wszystkie pozostałe elementy wyposażenia ochronnego.

Najlepsze nauszniki do minimalizowania szkodliwego hałasu

nauszniki bhpPodstawowym i niezbędnym elementem wyposażenia pracowników zajmujących się montażem instalacji czy wykończeniem są nauszniki wygłuszające. Mają one za zadanie osłaniać uszy i chronić je przed szkodliwym głośnym dźwiękiem, który mógłby być przyczyną nie tylko urazów słuchu ale również dekoncentracji i pomyłek w trakcie pracy. Najlepsze nauszniki BHP nie muszą być wcale najdroższym sprzętem, gdyż wyposażenie ze średniej półki sprawdza się bardzo dobrze nawet przy bardzo intensywnej pracy. Nauszniki przez nas używane są dokładnie takim wyposażeniem, doskonale spisującym się w warunkach w jakich pracujemy. Są to dość podstawowe nauszniki, posiadające warstwę materiału wygłuszającego i pianki akustycznej. Są lekkie i wygodne, a przede wszystkim lekkie, więc nie przeszkadzają pracownikom w wykonywaniu zadań, nie spadają z głowy, i pasują pod każdy kask jaki używamy.

Ich konstrukcja pozwala na wygodne noszenie okularów ochronnych, masek i kasków, oraz większości pozostałych elementów wyposażenia ochronnego razem z owymi nausznikami bez najmniejszego problemu. Pracownicy chwalą je również za trwałość, gdyż ich obudowy należą do wytrzymałych i niepodatnych na uszkodzenie, nawet w przypadku bardzo nieostrożnego traktowania, czy pracy w szczególnie trudnych warunkach. Bardzo atrakcyjna cena jest również jedną z najważniejszych zalet.