Obrotowe mopy do każdego rodzaju powierzchni

Sprzątanie nie jest jedną z naszych ulubionych czynności. Nie lubimy poświęcać czasu na porządkowanie swojej przestrzeni, jednak dużą przyjemność sprawia nam, gdy nasze mieszkanie lśni czystością, a wszystko znajduje się na swoim miejscu. Sprzątanie może być przyjemne! Ułatwi nam wygodny w użytkowaniu mop!

Wygodne i profesjonalne mopy do użytku domowego 

vileda mop ultraMycie podłogi jest nieodłącznym elementem dbania o nasze mieszkanie. Pielęgnując ją, nie dbamy jedynie o czystość, lecz także o to, by była ona zawsze w dobrym stanie – pomoże nam to uniknąć niechcianych remontów i naprawy usterek. Do odpowiedniej konserwacji powierzchni płaskich potrzebujemy nie tylko profesjonalnych środków czystości, a także narzędzi. Wyjątkowo ważne są mopy, którymi będziemy się posługiwać. Vileda Mop Ultra to świetne rozwiązanie! Zestaw składa się z mopa i wiadra, jednak nie jest to po prostu zwykły komplet. Obrotowe wiadro pozwala na bezdotykowe odsączanie wody, dzięki czemu nie musimy nachylać się ani moczyć rąk, by pozbyć się nadmiaru wody. Za pomocą stopy regulujemy poziom nasączenia mopa. Jego delikatne włókna nie zarysowują nawet najdelikatniejszych powierzchni, sprawdzą się więc zarówno na płytkach, panelach jak i wysokiej klasy parkietach. Mop posiada wymienne części, które możemy dokupić w każdej chwili. Mop jest bardzo sprytnie zbudowany: ma ruchomą główkę, dzięki której całość dociera do nawet najbardziej ukrytych miejsc. Możemy dzięki temu dotrzeć pod powierzchnię naszej sofy czy szafy i pozbyć się spod nich uporczywie osadzającego się kurzu. Kolejną zaletą mopa jest jego regulowany drążek. Możemy dostosować go do swoich potrzeb, by użytkowanie było jeszcze wygodniejsze. Mop zbiera kurz i zabrudzenia już za pierwszym razem, przez co nie musimy ponawiać sprzątania, ani powtarzać go kilka razy w tygodniu. Czyszczenie powierzchni może więc być przyjemne, może być też całkiem szybkie. Wymienny wkład do mopa można z powodzeniem wyprać w pralce, w nawet bardzo wysokich temperaturach, co zwalczy wszelkie bakterie. 

Wygodny, ergonomiczny i funkcjonalny mop to podstawa dobrze prosperującego gospodarstwa domowego. Dzięki niemu każde sprzątanie będzie szybsze i łatwiejsze, a my poświęcimy czas rodzinie i oddamy się relaksowi, o którym wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć.