Najlepsze autka na akumulatory

 

Oczywiście wszystkim się już przyjęło, że dziewczyny bawią się lalkami i w dom, a chłopcy autami i dinozaurami. Czasami w policjantów i złodziei bawią się razem. Nic bardziej mylnego ponieważ dziewczynki także lubią autka a już takie na akumulator to z pewnością. Dlatego producenci samochodów na akumulator pomyśleli także o bardziej dziewczęcych kolorach autek.

Różowe auto na akumulator

autka na akumulator dla dziewczynekW sklepach internetowych i stacjonarnych kupimy autka na akumulator dla dziewczynek. Zazwyczaj są one w kolorze różowym lub fioletowym. Dziewczynki oraz chłopcy także lubią kolor czerwony i jest on najbardziej neutralny. Samochody licencjonowanych firm kosztują około 500 złotych, lecz cena zależy od wyposażenia zupełnie jak w prawdziwym samochodzie. Atrapy lusterek, klakson, radio, otwierany bagażnik to już podstawa takich samochodów. Oczywiście w wersji dla dziewczyn takie akcesoria mogą być w fajnych brokatowymi odcieniach różu. Najważniejszy jest jednak silnik oraz akumulator. Czas każdy można osiągnąć nawet do 2 h. Zapewne dziewczynki trochę szybciej jak chłopcy nudzą się taką zabawą. Koła musza być stabilne i szerokie. Podgumowane niestwarzający problemów podczas jazdy po śliskim gruncie. Oczywiście drzwi powinny być otwierane, by łatwiej się wchodziło. Pedał gazu powoduje także hamowanie delikatne pojazdu po zwolnieniu z niego nogi. Siedzenie obite ekoskórką oczywiście jest miękkie i jazda w tym aucie jest przyjemna. Dodatkowo na kierownicy widnieje logo prawdziwej marki samochodowej dzięki czemu małe księżniczki są jak ich mamy. W bagażniku często przechowywane są najważniejsze skarby, pluszaki czy inne drobiazgi. Niezwykle ważne są pasy bezpieczeństwa, które muszą być zapinane podczas użytkowania.

Sklepy z zabawkami pękają w szwach. Szczególnie w okresie zbliżających się Mikołajek lub Świąt Bożego narodzenia. To wtedy kupujemy najwiecej prezentów i to z droższych półek cenowych. Chyba wszystkie dzieci marzą by pod ich choinką znaleźć wymarzoną lalkę, maskotkę czy autko. Szczególnie auta na akumulator, które kogą buc sterowane za pomocą pilota przez rodzica, są zawsze wymarzonym prezentem. Za około 500-600 złotych można już nabyć naprawdę świetne autko, które przyniesie wiele radości zarówno dziewczynkom jak i chłopcom.