Na wymianę szybki dostałem gwarancję

 

Ostatni tydzień był dla mnie wyjątkowo trudny, ponieważ miałem do załatwienia sprawę związaną z moim telefonem. Wszystko działo się całkowicie niespodziewanie i na tym też właśnie polegała trudność poprzedniego tygodnia. A zaczęło się od zwykłego spaceru z psem, który szarpnął się mocniej na smyczy. W drugiej ręce trzymałem telefon, który w trakcie tego zdarzenia spadł na chodnik. To spowodowało, że szybka w telefonie uległa całkowitemu zniszczeniu. Nie miałem wyjścia – musiałem poszukać serwisu, który naprawi mój telefon.

Znalazłem serwis wymieniający szybkę naprawdę niedrogo

samsung galaxy wymiana szybki z gwarancjąZadanie to okazało się łatwiejsze, aniżeli myślałem. Okazało się bowiem, że wymianą szybki zajmuje się każdy serwis, który oferuje naprawy telefonów komórkowych. Przy dzisiejszym tempie życia naprawa szybki i wymiany wyświetlacza to usługi, które wykonuje się w telefonach na okrągło. Co więcej – są to praktycznie jedyne usługi związane z naprawą telefonów. W pozostałych kwestiach są one praktycznie bezawaryjne. To oznacza, że w telefonach nie psuje się nic. A wymiana szybki to oczywiście naprawa, której konieczność powstaje przez niewłaściwe użytkowanie telefonu. W każdym razie znalazłem serwis i od razu oddałem tam mój telefon do naprawy. Czas naprawy bardzo mnie zaskoczył – pozytywnie oczywiście. Co więcej, okazało się, że serwis oferuje Samsung Galaxy wymiana szybki z gwarancją. Oznaczało to, że na naprawę dostałem jeszcze półroczną gwarancję. To nie była gwarancja na telefon – taka jaką się dostaje od producenta. Była to jedynie gwarancja na wykonaną usługę, a więc na to, że z wymienioną szybką nic złego nie będzie się działo. W każdym razie naprawa trwała kilkadziesiąt minut. Co prawda – oddałem telefon w jeden dzień a odebrałem go na drugi dzień – ale była to tylko kwestia zamówienia odpowiedniej części, czyli w tym przypadku wyświetlacza.

Dzisiaj mój Samsung wygląda normalnie. Nie widać po nim, żeby cokolwiek było w nim wymieniane. Jedno jest pewne – na spacerze z psem trzymam telefon w ręku najmocniej jak potrafię. Bo szybka naprawa i gwarancja na wymianę szybki to usługa, której serwisy nie wykonują przecież za darmo. W każdym razie dzisiaj wiem, że w razie podobnej awarii mogę od razu zadziałać i oddać telefon do serwisu na wymianę wyświetlacza.