Mocna siatka nierdzewna

Budując różne konstrukcje często chcemy je w późniejszym etapie ogrodzić by były one odpowiednio zabezpieczone. Można tego dokonać na wiele różnych sposobów. To bez czego jednak nie można się obejść to oczywiście siatka. Na chwilę obecną odwiedzając markety budowlane czy ogrodnicze można się natknąć na wiele różnych rodzajów siatek. Warto wiedzieć jaka sprawdziłaby się u nas najlepiej.

Wytrzymała siatka zgrzewana

siatka zgrzewana nierdzewnaSiatki ogrodzeniowe występują w różnych wersjach. Ostatnimi czasy zaczęto sprzedawać nawet siatkę w postaci gotowych paneli ogrodzeniowych, które w bardzo łatwy sposób można zamontować w różnych miejscach. Dużym uznaniem cieszy się obecnie również siatka zgrzewana nierdzewna. Taką siatkę zakupić można w wersjach różniących się od siebie wielkością oczek. Jedną z częściej kupowanych wersji jest siatka o oczku 12x12mm. Z racji, że taka siatka wykonana jest ze stali nierdzewnej to nie ma obaw o to, że po kilku latach będziemy musieli naszą siatkę wymienić ponieważ dopadła ją korozja. Siatki zgrzewane są niezwykle odporne zarówno na wpływ różnych warunków atmosferycznych jak również na uszkodzenia mechaniczne. Żeby doszło do uszkodzenia takiej siatki to naprawdę trzeba się postarać. Siatki zgrzewane sprzedawane są na metry zarówno w marketach jak i w wielu sklepach internetowych. Udaje się znaleźć taką siatkę również w bardzo popularnych w Polsce serwisach aukcyjnych.

Zastosowanie siatki zgrzewanej jest obecnie bardzo szerokie i stale się zwiększa. Oprócz używania tej siatki do tworzenia ogrodzeń można zastosować ją do budowania klatek, wypełnienia balustrad czy też do zabezpieczania kanałów wentylacyjnych. Siatki nierdzewne wytwarzane są najczęściej z drutu niklowo-cynkowego. Nie ma więc możliwości by na tym materiale wytworzyły się ogniska korozyjne.