Kupiłam piękną podłogową lampę

Byłam dzisiaj w sklepie z moją przyjaciółką. Ilona kupiła jakiś czas temu swoje pierwsze mieszkanie i poprosiła mnie o pomoc przy urządzaniu go. Miała przeznaczony na ten cel określony budżet i musiała się w nim zmieścić. Miałyśmy podobny gust więc oczywiście zgodziłam się jej pomóc. Poza tym lubiłam oglądać różne meble i dodatki. Umówiłyśmy się w galerii handlowej, w której było kilkanaście sklepów z takimi materiałami. 

Spodobała mi się lampa

biała lampa stojąca podłogowaJa swoje mieszkanie urządzałam już jakiś czas temu. Staram się na być na bieżąco z tym co jest modne i co się sprawdza we wnętrzach. Sporo czytam na ten temat ale tez oglądam różne programy telewizyjne. Kiedy szukałyśmy rożnych inspiracji do mieszkania Ilony mi wpadła w oko biała lampa stojąca podłogowa. Była bardzo efektowana. Akurat była przeceniona. Stwierdziłam, ze idealnie pasowałaby do mojego wnętrza. Moje mieszkanie było urządzone w eleganckim i przytulnym stylu. Wszystkie dodatki do siebie pasowały. Ilonie bardzo podobało się moje mieszkanie i chciała urządzić swoje w podobnym tonie. Lampa podłogowa, która wpadła mi w oko była dosyć spora. Stwierdziłam, że nie dałabym rady zapakować jej do swojego małego autka więc zdecydowałam się na dostawę zorganizowaną przez sklep. Ilona także zdecydowała się na kilka dodatków, które idealnie będą pasować do jej wnętrza. Oby dwie wyszłyśmy ze sklepu bardzo zadowolone. Udało nam się upolować kilka dodatków w niskich cenach. Warto od czasu do czasu odwiedzać rożne sklepu w poszukiwaniu takich perełek.

Lampa została do mnie dostarczona na drugi dzień. była idealna. O takiej lampie zawsze marzyłam. Kiedy zobaczyłam ile kosztuje nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Cena była niska a jakoś jej wykonania bardzo wysoka. Można było używać energooszczędne żarówki dzięki czemu lampa ta dobrze spełniała swoją funkcję.