Koperty bąbelkowe od producentów

Prowadzę z siostrą niewielką firmę wysyłkową. Zajmujemy się głownie szeroko pojętym rękodziełem. Mamy sklep internetowy i grono wiernych klientów. W okresie przedświątecznym mamy mnóstwo zamówień. Jesteśmy bardzo zapracowane zarówno tworzeniem nowych produktów jak i obsługą klientów.

Koperty bąbelkowe warto kupić u producenta

producent kopert bąbelkowychJuż we wrześniu zaczynamy pracować nad ozdobami świątecznymi. Robimy wszelkiego rodzaju ozdoby z filcu, włóczki, także decoupage. Musimy mieć również na stanie galanterię zimową – ciepłe szaliki i czapki, kominy i rękawiczki. W ostatnim czasie bardzo popularne są mitenki. Jako, że zajmujemy się działalnością wysyłkową zużywamy wiele kartonów i kopert. Na szczęście w naszym mieście jest producent kopert bąbelkowych. Kiedy kończą nam się zapasy opakowań jedziemy do niego po nowe. W swojej ofercie posiada koperty w różnych rozmiarach i kształtach. Bardzo przydają nam się kwadratowe koperty. Wysyłamy w nich czapki. Producent zaproponował nam bardzo korzystne ceny – o wiele niższe niż u firm logistycznych. Koperty bąbelkowe są idealne do wysyłki naszych wyrobów, szczególnie decoupage. Folia bąbelkowa, którą wyłożone są koperty, idealnie zabezpiecza nasze produkty przez zniszczeniem w czasie transportu. Oszczędzamy na opakowaniach około trzydziestu procent. Możemy się również u niego zaopatrzyć w niewielkie, płaskie kartony, w których również wysyłamy nasze wyroby. Zaoszczędzone środki możemy przeznaczyć na zakup potrzebnych nam do pracy materiałów.

Będziemy nadal ciężko pracować do samych Świąt Bożego Narodzenia. Następny boom będziemy mieć pod koniec stycznia, kiedy wielkimi krokami będą zbliżać się Walentynki. Biznes idzie nam całkiem dobrze. Zastanawiamy się nawet nad otwarciem sklepu stacjonarnego. Niedawno wprowadziłyśmy możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy, czyli w moim domu.