Kaszkiet na zimę i lato

Zdecydowanie kaszkiet z daszkiem jest odpowiednią czapka nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Wykonane z lekkiego lnu może być noszony w upalne i letnie dni w okresie wiosennym i wakacyjnym. Natomiast wykonane z grubego i ciepłego materiału jak najbardziej nadaje się na mrozy. Dlatego w zimę będzie odpowiednim nakrycie głowy nie tylko dla starszych osób oraz dzieci ale tyle także dla młodzieży.

Najpopularniejsze kolory i materiały  kaszkietów

kaszkiet z daszkiemPrawie każdemu z nas  kaszkiet z daszkiem kojarzy się z nakryciem głowy typowo zimowym. Jednak sklepach z odzieżą damską i męską oraz dziecięcą znajdziemy również wersja letnie. Wtedy zazwyczaj wykonane są one z lnu lub cienkiej bawełny. Tak by przepuszczały powietrze i były higieniczne. Natomiast kaszkiety wykonane z grubego sztruksu lub dżinsu mogą być noszone w zimę. Szczególnie wtedy jeśli mają od środka podszewkę wykonaną np. z polaru. W sklepach znajdziemy najpopularniejszy kaszkiety w kolorze czarnym, bordowym, brązowym oraz beżowym. Natomiast jeśli chodzi o kaszkiety dla dzieci bardzo popularne są wykonane z kolorowych i miękkich materiałów. Dziewczynki zapewne uwielbiają kaszkiety w kolorze różowym, natomiast chłopcy w kolorze granatowym lub grafitowym. W sklepach znajdziemy najpopularniejszy kaszkiety w kolorze czarnym, bordowym, brązowym oraz beżowym. Natomiast jeśli chodzi o kaszkiety dla dzieci bardzo popularne są wykonane z kolorowych i miękkich materiałów. Dziewczynki zapewne uwielbiają kaszkiety w kolorze różowym, natomiast chłopcy w kolorze granatowym lub grafitowym.

Kaszkiety nie są drogie. Za kaszkiet dla osoby dorosłej zapłacimy około 50 – 100 zł. W sklepach również znajdziemy kaszkiety wykonane w całości ze skóry naturalnej. Wtedy ich koszt jest oczywiście wyższe, bo wynosi około 300 zł.