Jakie są zalety fotelika samochodowego od babysafe’a?

Mój synek ostatnio skończył 3 lata i wyrósł ze swojego dotychczasowego fotelika samochodowego. Ostatnio coraz więcej podróżujemy, dlatego musiałam kupić fotelik odpowiedni dla jego wieku i potrzeb. Ten, który miał do tej pory przeznaczony był głównie dla niemowląt i małych dzieci, dlatego znacznie ograniczał swobodę ruchów i pole widzenia, co nie podobało się dziecku w wieku przedszkolnym. Zależało mi na tym, aby kupić coś wytrzymałego i atrakcyjnego dla dziecka.

Wybrałam model chart fotelika od babysafe’a

babysafe chartOstatnio na rynku powstało wiele firm produkujących foteliki samochodowe dla dzieci. Mnie szczególnie do gusty przypadła firma babysafe, gdyż oferowany przez nią sprzęt był wysokiej jakości i spełniał wszelkie rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Dla mojego synka wybrałam fotelik samochodowy babysafe chart. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, więc fotelik który kupię teraz będzie mi służył, aż do momentu, kiedy dziecko nie będzie potrzebowała fotelika i będzie mogło podróżować siedząc w siedzeniu samochodu. Ten model fotelika samochodowego jest bardzo wygodny. Posiada regulowane oparcie, które umożliwia posadzenie dziecka w pozycji siedzącej lub półleżącej. Oparcie jest również składanie, dzięki czemu w momencie, kiedy nie jest potrzebny, zajmuje niewiele miejsca. Ma regulowaną wysokość siedziska i zagłówka, dzięki czemu można go z łatwością dopasować do wzrostu i wymagań dziecka. Posiada dodatkową ochronę na głowę dziecka, która zapewnia bezpieczeństwo i stabilizację podczas podróży. Zdecydowałam się kupić ten model fotelika samochodowego. To był bardzo dobry wybór. Był on wykonany z miękkich, hipoalergicznych materiałów przyjemnych dla dziecka. Miał piankowe wypełnienie, dzięki któremu osiągało się jeszcze większą wygodę i komfort podróży. 

Był bardzo łatwy w montażu i lekki. Zapewniał dziecku zachowanie swobody ruchów przy jednoczesnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa dla fotelików samochodowych. Syn bardzo chętnie podróżował w foteliku babysafe chart i ja również byłam z niego zadowolona. Był stabilny i wytrzymały. Z powodzeniem wytrzymał te kilka lat, kiedy to musiałam go używać. Dzięki regulowanym wysokością z łatwością można go była dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.