Funkcje ręczników zz

Ręcznik papierowy jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni i łazienki. Podczas gotowania czy sprzątania pomaga wyczyścić powierzchnię. Z kolei po umyciu rąk wchłania wodę pozostawiając nasze dłonie suchymi. Spotkasz je zarówno w domach prywatnych jak i miejscach publicznych, szczególnie w toaletach. Jednak ręczniki papierowe nie występują jedynie w formie nawiniętej na tekturowy rulon.

Ręcznik ZZ – do czego się sprawdzi?

ręczniki zzOprócz tradycyjnych papierowych ręczników, rosnącą popularnością cieszą się podajniki na ręczniki zz, z których możesz wyjąć pojedynczy listek. Takie rozwiązanie gwarantuje ochronę pozostałego materiału przed zalaniem. Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się zamoczyć całą rolkę ręcznika papierowego, gdy miałeś mokre dłonie. Z ręcznikami zz możesz zapomnieć o tym problemie. Wykonany z wodoodpornego materiału podajnik zapewnia ochronę pozostałym listkom ręcznika. Jakie jeszcze zalety mają ręczniki tego typu? Oszczędność. Dzięki nim unikasz nawijania na dłonie zbędnej ilości ręcznika. W przypadku ręczników zz zwykle wystarczą dwa listki, aby osuszyć ręce. Jest to również rozwiązanie w pełni ekologiczne. Do produkcji ręczników zz wykorzystywana jest makulatura. Ręcznik wykonany z tego materiału nie rozpada się w dłoniach po kontakcie z wodą. Niektóre z dostępnych produktów posiadają kilka warstw, co czyni je jeszcze skuteczniejszymi. Wybierane są one szczególnie przez szefów kuchni, którzy mają częsty kontakt z rozlanymi substancjami.

Szukasz skutecznego rozwiązania do osuszania rąk? Ręczniki zz będą jedną z najlepszych możliwości. Są w pełni higieniczne. Sprawdzą się również w przypadku wielu prac domowych, jak mycie okien czy ścieranie kurzy. Zastosowań tego typu ręczników jest mnóstwo. Ręcznik w formie pojedynczych listów jest niezwykle wygodny w użyciu.