Fajny kubek dla faceta

Zbliżają się Mikołajki. Jak co roku, wraz z moim mężem kupujemy sobie skromne prezenty. Nie chcemy niepotrzebnie wydawać pieniędzy, ponieważ mamy dom w budowie, a na utrzymaniu jeszcze dwójkę dzieci. Zresztą na Święta Bożego Narodzenia również kupujemy sobie wspólny prezent. Najważniejsze, żeby to było praktyczne, a nie zbierało kurz stojąc na szafce w dużym pokoju.

Kubek z ciekawym przesłaniem

kubek na prezent dla facetaNa moje szczęście mój mąż niedawno potłukł swój ulubiony kubek. Dobrze, że sam to zrobił bo inaczej byłaby afera. Tylko w tym kubku pił kawę przez ostatnich pięć lat. Postanowiłam, że na Mikołajki zamówię mu w takim razie podobny kubek. Chodzi szczególnie o kształt, ponieważ podobno był on odpowiednio dostosowany do picia kawy. No cóż mam rzec… faceci. Postanowiłam, że w internecie zjadę kubek na prezent dla faceta. W końcu w sieci jest pełno tego typu rzeczy. Mi chodzi tylko o znalezienie tego samego kształtu i dodanie odpowiedniego tekstu. Jest pełno firm, które oferują nadruk na kubkach, więc chyba to nie jest takie ciężkie zadanie. Jakże się jednak myliłam. Okazuje się, że żadna z firm, które oferują kubki z nadrukiem nie ma takiego kształtu, który miał stary kubek mojego męża. Nie chciałam mu kupować innego, ponieważ znając mojego faceta, na pewno napiłbym się z niego z dwa, czy trzy razy, żeby nie zrobić mi przykrości i dalej kubek stałby na suszarce. Już prawie się poddałam, kiedy na jednym z portali społecznościowych wyskoczyła mi reklama z napisem kubek na prezent dla faceta, a na niej grafika kubka, którego szukałam. Sama nie mogę uwierzyć we własne szczęście. Jednak los się do mnie uśmiechnął. Firma, do której należała reklama rzeczywiście posiada teaki kubki, co prawda mają już na nich swoje nadruki, ale wybór jest tak duży, że na pewno coś wybiorę. Sama nie mogłam uwierzyć w swoje własne szczęście. Znalazłam super prezent.

Tak jak myślałam, mój mąż był zachwycony prezentem. Przyznał mi się, że szukał takiego samego kubka, ale bez większych rezultatów. Jak widać szczęście nam dopisało. Mam nadzieję, że dobra passa na tym się nie skończy. Mój mąż dostał swój ulubiony kubek, a ja w prezencie otrzymałam książkę. Jestem wielką fanką czytania, uwielbiam kryminały, więc mój mąż zakupił mi książkę mojej ulubionej autorki.