Elektryczne autko BMW

Maluchy uczą się przez naśladowanie i dlatego często rodzice słyszą, że ich dzieci są kopiami. Jeżeli rodzice dużo jeżdżą samochodem, to z pewnością dziecku przypadnie do gustu to zajęcie i będzie się bawiło, udając że jedzie samochodem. W sklepach z zabawkami znajdziemy pojazdy, którymi bezpiecznie może się bawić nawet trzyletnie dziecko.

Jak się steruje samochodzikiem marki BMW?

sterowane autko bmw dla dzieciPrzeważnie to chłopcy się bawią samochodami, gdyż pragną naśladować swoich ojców. Mają do dyspozycji przeróżne resorówki i małe samochodziki, którymi mogą się bawić na dywanie. Czasem są to też zdalnie sterowane pojazdy, które sprawdzą się w domu i na zewnątrz, ale prawdziwym hitem jest sterowane autko BMW dla dzieci, które można samodzielnie prowadzić. Takie zabawki zajmują sporo miejsca, ale żadna inna się z nimi nie równa pod względem frajdy jaką dostarczają. Samochody elektryczne są dedykowane dzieciom od trzeciego roku życia, z uwagi na konieczność prowadzenia w podobny sposób jak prawdziwe auto. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli aut, które w większym lub mniejszym stopniu przypominają prawdziwe pojazdy jakie można spotkać na ulicy. Ich ceny kształtują się na poziomie pomiędzy trzysta, a osiemset złotych, zatem do najtańszych nie należą. Jednakże to licencjonowane modele samochodów cieszą się największą popularnością, gdyż są wiernymi kopiami prawdziwych aut w znacznie mniejszej skali. Niemiecka marka BMW jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie, a jej modele samochodów są niezawodne i bezpieczne. Podobnie jest z samochodami BMW na akumulator dla dzieci. Posiadają boczne lusterka, kierownicę z klaksonem i wieloma funkcjami dźwiękowymi oraz wejściem USB i światła led z przodu i z tyłu. Ich deska rozdzielcza została wyposażona w liczne imitacje prędkościomierzy i szereg przycisków, które prawie wyglądają jak prawdziwe.

Większość modeli samochodzików na akumulator marki BMW posiada w zestawie pilot do zdalnego sterowania, który umożliwia wożenie w nim nieco młodszego dziecka. Przyda się także w czasie nauki jazdy autkiem, gdyż minie trochę czasu, zanim maluch nauczy się płynnie poruszać samochodem. Cena licencjonowanego pojazdu marki BMW jest nieco wyższa niż zwykłego samochodu i najczęściej wynosi od sześciuset do nawet półtora tysiąca złotych.