Duże ramy do zdjęć

Ozdobne lub wręcz minimalistyczne ramy do zdjęć na ścianach w naszych domach mogą prezentować się naprawdę dobrze. Jedni wybierają zdjęcia rodzinne lub te z podróży, a inni obrazy lub oryginalne plakaty. Tego typu ramy przydadzą się, zwłaszcza gdy mamy ścianę, która jest pusta, na przykład nie stoją przy niej żadne większe meble i czegoś tam brakuje.

Więcej o ramach do zdjęć

ramy do zdjęćNie można zaprzeczyć, że zdjęcia w domu dodają mu życia, szczególnej atmosfery. Wystarczy wejść przez próg i od razu widać, kto w tym domu mieszka. Poprzez zdjęcia uwieczniamy szczęśliwe chwile, do których chcemy powracać, dlatego warto je mieć pod ręką w albumie lub też w dużym formacie na ścianach otoczone przez estetyczne ramy do zdjęć. Tego rodzaju upamiętniające dane wydarzenia ścienne albumy coraz częściej widać w polskich domach. Jeśli natomiast mieszkamy sami, nie mamy rodziny i nie przepadamy za oglądaniem swojego wizerunku na ścianie (niektórzy po prostu nie lubią zdjęć) możemy urządzić kompozycję na ścianie za pomocą różnego rodzaju obrazów czy plakatów. Do nowoczesnych mieszkań wybiera się dziś często tę drugą opcję. Ładnie i stylowo skomponowane ze sobą plakaty w cienkich metalowych ramach potrafią urozmaicić niejedno wnętrze. Kolorystyka plakatu powinna zgrywać się z wybranym kolorem ramy. Całość natomiast (rama i plakat lub zestaw plakatów) powinna pasować do aranżacji pomieszczenia, w którym się znajdują.

Jeśli szukamy ciekawego pomysłu na urozmaicenie wnętrza, dodanie mu atmosfery, plakaty i stylowe ramy do zdjęć lub plakatów, na pewno się w tym celu dobrze sprawdzą. Dobrze dobrane motywy są w stanie dopełnić aranżację lub nawet ją stworzyć. Tego rodzaju plakaty większych rozmiarów idealnie sprawdzą się w przypadku pustych ścian, przy których nic nie stoi.