Do jakiego hotelu udać się na majówkę?

Zbliżała się majówka. Na co dzień z mężem jesteśmy bardzo zapracowani i przytłoczeni nadmiarem obowiązków. Bardzo się to odbija na moim mężu. Postanowiłam zrobić mu niespodziankę i zarezerwować dla nas wyjazd na majówkę, żebyśmy oboje mogli trochę odpocząć. Do majówki nie pozostało już wiele czasu, dlatego musiałam szybko znaleźć dla nas jakieś miejsce noclegowe.

Spędziliśmy majówkę w luksusowym hotelu

hotel majówka dolny śląskPoszukiwania odpowiedniego hotelu na nocleg rozpoczęłam od internetu. Wiedziałam, że tam znajdę dużo ofert, które łatwo porównam do siebie cenowo. Zależało mi na tym, aby znaleźć jakieś luksusowe i komfortowe miejsce, gdzie odpoczniemy od nadmiaru obowiązków. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: hotel majówka dolny śląsk, i zaczęłam przeglądać wyniki. Na szczęście, mimo iż do majówki pozostało już niewiele czasu, udało mi się znaleźć luksusowy hotel w tej okolicy. Mieli jeszcze wolne pokoje na weekend majowy, ale większość była już zajętych, dlatego nie wahałam się długo i od razu zarezerwowałam to miejsce. Jak się już wkrótce okazało to był świetny wybór. Od razu po wejściu do hotelu wiedzieliśmy, że to bardzo komfortowe miejsce z wieloma udogodnieniami dla gości. Bardzo nam się spodobał hotelowy basen i sauna. Śniadania i obiady podawane w restauracji hotelowej również bardzo nam smakowały. Jednakże, najbardziej spodobał nam się nasz małżeński apartament. Składał się on z dużego, przestronnego pokoju i prywatnej łazienki.

Bardzo nam się podobało również to, że mogliśmy sami wybrać godziny, kiedy serwis sprzątający sprzątał nasz pokój. Dzięki temu nie musieliśmy wychodzić z pokoju o określonych godzinach, tak jak to jest w większości mniej luksusowych hoteli. Dużą zaletą tego miejsca była także recepcja czynna przez całą dobę. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Odpoczęliśmy i nabraliśmy sił. Jeszcze nie raz tutaj wrócimy.