Biżuteria dla mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej przekonują się do noszenia biżuterii. Nikogo nie dziwią już sygnety na palcach, kolczyki w uszach (choć nie tylko tam), rzemyki z amuletami na szyi, łańcuszki, czy bransoletki na nadgarstkach. Szczególnie te ostatnie stały się ostatnio bardzo popularne. Mężczyźni wybierają je zamiast zegarka nosząc solo, lub łącząc obie ozdoby. Mogą być wykonane z metali szlachetnych, takich jak złoto, srebro, czy platyna, ze stali, skóry, silikonu czy nawet drewna.

Co noszą współcześni faceci? Męskie bransoletki!

Bransoletka męska stalowaPrym wiodą szczególnie bransoletki wykonane ze stali. Najczęściej chirurgicznej, antykorozyjnej, by była trwała i nie powodowała uczulenia. Bransoletka męska stalowa stanowi elegancki i modny dodatek nowoczesnego mężczyzny. Pasuje zarówno do dziennych stylizacji, czyli T-shirtu, kraciastej koszuli, czy bluzy oraz dżinsów, jak i biznesowych zestawów, garniturów oraz marynarek. Bardzo często chcąc posiadać oryginalną ozdobę mężczyźni szukają bransoletek ze stali z ciekawym wzorem czy o nietypowym kształcie. Wielokroć wybór pada na te z personalizowanym grawerem. Bransoletka męska stalowa może być doskonałym pomysłem na prezent. Dla męża, partnera, brata, ojca i innych ważnych mężczyzn w naszym życiu. Oczywiście o ile nie mają nic przeciwko noszeniu biżuterii i idą z duchem czasu. Chociaż w zasadzie to mężczyźni nosili już biżuterię w czasach starożytnych więc nie jest to żadna nowość.
Najczęściej na stalowych bransoletkach graweruje się imiona (własne, partnerki, czy dzieci), cytaty, motta życiowe czy inne ważne sentencje. Kupując taką bransoletkę na prezent bliskiej osobie możemy pokusić się o wygrawerowanie czegoś osobistego. Pięknie ubrane w słowa wyznanie miłości, datę i miejsce pierwszej randki, wspomnienie z jakiegoś innego ważnego wydarzenia. Taki upominek od serca z pewnością spotka się ze wzruszeniem i radością.

Współcześni mężczyźni celują w prostotę i dodatki uniwersalne. Dlatego tak często wybierają dodatki z metali, czy drewna. To materiały ponadczasowe, solidne i naturalnie piękne. Często łączy się je ze sobą, by stworzyć nową formę. Istnieją bransoletki stalowe z drewnianymi ozdobami, co daje efekt zsynchronizowania surowej nowoczesności z naturą. Tu nie ma miejsca dla udziwnień, a piękno tkwi w prostocie.